HİZMETLER

Tez Danışmanlığı: Çalışmanızı yazma konusunda zaman ve araştırma hususlarında sıkıntılarınızın olmasından dolayı kara kara düşünüyorsunuz. Zira bu çalışmaya ayıracak bir dakikanız bile yok, ancak bu çalışmayı gerçekleştirmek zorundasınız. Veyahut da Çalışmanızı yazıyorsunuz, ancak kendi yazdığınız bölümlerden pek de emin değilsiniz. Öte yandan danışmanınız olan hocalarınızın yoğunluğundan dolayı da kendilerine ulaşıp fikirlerini almak şansınız olmuyor. Yine de çalışmanızı yazdığınız süre zarfında düzenleme ve içerik açısından işlerinizi garanti altına almaya ve fazladan bir yardıma ihtiyaç duyuyorsunuz. O zaman fikirlerinizi ya da çalışmanızı bizimle paylaşmanız yeterli. Çalışmanıza yardımcı olabilmek ve size doğru yolu gösterebilmek, en önemlisi içinizi rahatlatabilmek adına size danışmanlık hizmeti sunmaktan büyük keyif alacağız.

Makale/Essay Yazımı: Akademik anlamda bir makale yazmanız gerekiyor ve bu makale hakemli bir dergide ya da sizin kişisel girişimlerinizle başka bir mecrada yayınlanma şansına sahip ve siz bu şansı kaçırmak istemiyorsunuz. Fakat ne yazık ki zaman, mekan, iş yoğunluğu vb. nedenlerinden dolayı makale için ayırabilecek bir zaman diliminiz yok. Bu sizi endişeye sevk etmesin. Çünkü ekibimiz sizin beklentilerinizi karşılamak adına, anlatılacak onca önemli şeyi kaliteli bir makalenin içerisine sıkıştırabilmeniz adına yeterli bilgi birikimine sahip.

Ödev Desteği: Akademik hayatın içerisinde eğitimsel denetim mekanizmasının önemli parçalarından biri olan ödevler, kimi zaman ciddi birer yük haline gelebiliyor. İyisi mi siz bu konuda kendinizi sıkıntıya sevk etmeyin. Bize ulaşın, bakalım sizin hayatınızı kolaylaştıracak ne gibi şeyler elimizde mevcut, bir görelim.

Çeviri (İngilizce-Türkçe-İngilizce, Almanca-Türkçe-Almanca): Elinizde mevcut olan çalışmaya eklemek adına bir kaynak buldunuz ve bu kaynak İngilizce, fakat sizin bu kaynağın çevirisi ile uğraşma şansınız ya da vaktiniz yok. Bu kaynağın sizin istediğiniz doğrultuda Türkçeye çevrilmesi adına size yardıma hazırız. İsterseniz çalışmanızın içerisine eklenecek İngilizce bir metin söz konusu olsun, ancak bu metin elinizde ya Türkçe olarak mevcut bulunsun ya da hiç yazılmamış olsun. Dert değil; her türlü çeviri konusunda size yardım sunmak bizim için son derece basit. Elinizdekileri bize gönderin, ne yapabileceğimize bir bakalım. Daha sonrasında siz keyfiniz bakın, biz de işimize.

Kaynak Temini: Yazmaya karar verdiğiniz ve kendinize bu yazım süreci için program yaptığınız bir çalışmanız var; ancak çalışmaya dair kaynak bulmak sizi endişelendiriyor ve bu süreci bir an evvel, doğru bir yardım ile atlatmak istiyorsunuz. Bu konuda size yardımcı olmaya hazırız. Üzerinde çalışmak istediğiniz konuyu bizimle paylaşmanız, süreci kendi adınıza daha da kısaltmanız ve hedefinize daha hızlı yürümeniz adına yeterli. Ortaklaşa belirleyebileceğimiz süre zarfında kaynak temini konusunda size en uygun kaynakları sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Yabancı Kitap Temini (İngilizce): Yurtdışında yayınlanmış bir kitap var ve satın almak için can atıyorsunuz. Ancak ne yabancı bir siteye üyelik işi ile uğraşmak ne de kredi kartı numaranızı internet üzerinde kullanmak istemiyorsunuz. O zaman siz en iyisi istediğiniz kitabı bize söyleyin, biz geniş arşivimizden istediğiniz kitabı sizin için temin edelim. Olmazsa sizin için kitabınızı biz satın alalım. Ne dersiniz?

ÖNEMLİ NOT: Temin edilecek kitapların her biri “.pdf” ya da “.epub” uzantılıdır. Fiziksel olarak kitap temini şu an için mümkün değildir.

Ders Notları (PEK YAKINDA): Öğrencilerinize akademik ortamda anlatmak istediğiniz konular kafanızda mevcut, ancak hiçbirini net olarak kağıda ya da elektronik ortama dökebilmiş değilsiniz. Öte yandan bir öğrenci olarak derslerden eksik kaldınız ve yetişmeniz gereken onca ders var. Dert etmeyin, biz size yardımcı olmak adına ders notlarınızı hazırlamak ve sizlerle paylaşmak adına buradayız. Sadece kafanızdan geçenleri bizimle paylaşmanız yeterli.

ÖNEMLİ NOT: Ders notları hizmetimiz hazırlık aşamasında olup, ilk aşamada not sağlanması söz konusu olacak akademik bölüm “Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler”dir. Diğer bölüm ve konulara dair notlar en kısa zamanda destek olarak sizlere sunulmaya başlanacaktır. Tek yapmanız gereken dönemsel olarak bizden bilgi almak olacaktır. Gereken bilgilendirmeler hem internet sitemiz üzerinde gerekse de sosyal medya hesaplarımız üzerinden sizlere iletilecektir.