HAKKIMIZDA

2007 yılından bu yana, birçok akademik konuda sayısız kişiye destek vermiş bir ekip olarak, son yıllarda çalışma alanımızı genişletmiş ve daha fazla konuda daha fazla insana destek sağlamış durumdayız. İlk bir araya geldiğimiz günden bu yana öncelikli amacımız, sürekli olarak YARDIM ETMEK ve sürekli olarak SORUNLARA ÇÖZÜM BULMAK oldu. Aynı zamanda çalışmalarımızda ÖZGÜNLÜK ve AKICILIK konularından asla taviz vermeden, bizden yardım bekleyen tüm dostlarımıza destek olabilmek adına elimizden geleni yaptık. En önemlisi, bizimle birlikte hareket eden kimseyi bir MÜŞTERİ OLARAK GÖRMEDİK; birlikte hareket ettiğimiz insanların her birini öncelikle bizim DOSTUMUZ olarak nitelendirdik.

Bu bilinçle geldiğimiz bugünde, ilk günkü düşüncelerimiz ne ise şu an da aynı noktadayız. Tek değişen şey genişlemiş ve daha kaliteli hale gelmiş olan bilgi birikimimiz ve tecrübemiz. Zira geçen 11 yılda öğrendiklerimiz, bizlerin daha iyi olanı ortaya koymamız adına sürekli teşvikte bulundu. Bugün karşınızda, sizin sadece beklentilerinizi karşılamak düşüncesinde olan değil, bundan daha fazlasını gerçekleştirmek isteyen bir ekip olarak duruyoruz.

Bize sonuna dek güvenebilirsiniz; çünkü biz güven duygusu aşıladığımız insanların desteği ve dostluğu ile bugünlere gelmiş bir ekibiz.

Günün 17 saati bize ulaşabilir ve akademik anlamda her şeyi danışabilirsiniz. İnsanoğlunun ortalama yedi saat uykuya ihtiyaç duyduğu bir süreçte 17 saat boyunca size bir fiil destek sağlayabilmek adına vaadimiz son derece gerçekçi duruyor, ne dersiniz? 🙂

Y.E.P. Accademia Ekibi